TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Dit jaar viert Tussen Kunst en Kitsch zijn veertigste verjaardag. Frits Sissing verklaart waarom het programma nog altijd niet verveelt. “Het is een lichte vorm van leedvermaak als het toch tegenvalt. Of we zijn jaloers: zo dat is een hoop geld waard, had ik dat ook maar. Die emoties spreekt het aan”, vertelde de presentator eerder in het AD.
Daarnaast biedt Tussen Kunst en Kitsch natuurlijk inspiratie voor een bezoekje aan de vele musea die Nederland rijk is. Zo vonden de opnames voor deze aflevering onder meer plaats in het Nationaal Militair Museum, Museum Kranenburgh en het Dordrechts Museum.
Op deze locaties taxeren de deskundigen een schilderij van Jan Stolker, een zilveren tabakspot uit 1775 en een zeldzaam beeldje van een zittende Christus.
Deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch zie je op zondag 28 april vanaf 21:22 uur bij AVROTROS op NPO1.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer
07:49Dit is de cast van Scrooge Live 2025
07:48De TV van gisteren: Teleurstellende start voor nieuw seizoen Bodem
07:00GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 november 2025