TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is voor de vaste van Tussen Kunst & Kitsch vast even schakelen. Het nieuwe seizoen gaat namelijk niet als vanouds van start op maandag, maar op zondag. Dit is eenmalig: vanaf 12 december is de kunstshow weer terug op de maandag.
Het recept blijft echter hetzelfde. In deze eerste aflevering taxeert expert Emiel Aardewerk een reisbestek uit de 17e eeuw. Dit werd vroeger gebruikt als iemand ergens anders ging eten. Wat is het alleen nu nog waard?
Met die vraag kampt expert Paul van Rosmalen ook. Hij taxeert in deze aflevering namelijk een roestvrijstalen bal Sphère - Trames. Deze is voor een paar tientjes aangeschaft bij de metaalhandel, maar blijkt gemaakt door kunstenaar François Morellet. Het was zelfs een van zijn meest populaire sculpturen.
BNNVARA onthult ‘dubbelleven’ van Marijn Kuipers in nieuwe documentaire
10:00Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten
08:06De TV van gisteren: Kyle én Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS
22:09Danique krijgt lovende woorden en bijval van MAFS-kijkers