TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is voor de vaste van Tussen Kunst & Kitsch vast even schakelen. Het nieuwe seizoen gaat namelijk niet als vanouds van start op maandag, maar op zondag. Dit is eenmalig: vanaf 12 december is de kunstshow weer terug op de maandag.
Het recept blijft echter hetzelfde. In deze eerste aflevering taxeert expert Emiel Aardewerk een reisbestek uit de 17e eeuw. Dit werd vroeger gebruikt als iemand ergens anders ging eten. Wat is het alleen nu nog waard?
Met die vraag kampt expert Paul van Rosmalen ook. Hij taxeert in deze aflevering namelijk een roestvrijstalen bal Sphère - Trames. Deze is voor een paar tientjes aangeschaft bij de metaalhandel, maar blijkt gemaakt door kunstenaar François Morellet. Het was zelfs een van zijn meest populaire sculpturen.
Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Dokter Deen, The Bourne Supremacy
19:00Komt er nog een tweede seizoen van Let's Play Ball op SBS6?
17:30Domien Verschuuren wordt de nieuwe voice-over van De Verhulstjes na overlijden Cees Geel
16:21Wordt Hitster een succes op Nederlandse televisie?
15:45Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten