TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is voor de vaste van Tussen Kunst & Kitsch vast even schakelen. Het nieuwe seizoen gaat namelijk niet als vanouds van start op maandag, maar op zondag. Dit is eenmalig: vanaf 12 december is de kunstshow weer terug op de maandag.
Het recept blijft echter hetzelfde. In deze eerste aflevering taxeert expert Emiel Aardewerk een reisbestek uit de 17e eeuw. Dit werd vroeger gebruikt als iemand ergens anders ging eten. Wat is het alleen nu nog waard?
Met die vraag kampt expert Paul van Rosmalen ook. Hij taxeert in deze aflevering namelijk een roestvrijstalen bal Sphère - Trames. Deze is voor een paar tientjes aangeschaft bij de metaalhandel, maar blijkt gemaakt door kunstenaar François Morellet. Het was zelfs een van zijn meest populaire sculpturen.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
10:00Wie wint de Televizier-Ring Impact 2026? Bekijk alle kanshebbers!
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin