TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Markiezenhof in Bergen op Zoom is het oudste stadspaleis van Nederland en doet dienst als museum. Een mooie locatie voor deze eerder uitgezonden aflevering van Tussen Kunst en Kitsch.
Toch is het niet het paleis dat de aandacht trekt, maar de bijzondere voorwerpen die de bezoekers hebben meegenomen. Zo is expert Kitty Laméris onder de indruk van een tegeltableau van uitzonderlijke kwaliteit dat Mozes verbeeldt. Haar collega Pieter Jorissen raakt niet uitgepraat over een schilderij van Victor Eeckhout, een Belgische kunstenaar die gefascineerd was door het Midden-Oosten.
Verder komen er nog een ring, een Chinese kop en schotel en oude speeldoos op tafel. Dit laatste voorwerp staat tegenwoordig als decoratie in een winkeltje met antiek en curiosa. (HH)
Finland Songfestival 2026: Linda Lampenius en Peter Parkkonen - Liekinheitin
13:04Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'
10:38De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026