TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Markiezenhof in Bergen op Zoom is het oudste stadspaleis van Nederland en doet dienst als museum. Een mooie locatie voor deze eerder uitgezonden aflevering van Tussen Kunst en Kitsch.
Toch is het niet het paleis dat de aandacht trekt, maar de bijzondere voorwerpen die de bezoekers hebben meegenomen. Zo is expert Kitty Laméris onder de indruk van een tegeltableau van uitzonderlijke kwaliteit dat Mozes verbeeldt. Haar collega Pieter Jorissen raakt niet uitgepraat over een schilderij van Victor Eeckhout, een Belgische kunstenaar die gefascineerd was door het Midden-Oosten.
Verder komen er nog een ring, een Chinese kop en schotel en oude speeldoos op tafel. Dit laatste voorwerp staat tegenwoordig als decoratie in een winkeltje met antiek en curiosa. (HH)
Roos Moggré gaat de zondagavonden van Pauw & De Wit presenteren
15:39Rob ontmoet nieuwe match in Married at First Sight
14:59Licht valt plotseling uit in studio Vandaag Inside: 'Johan...?'
14:19Hier bekijk je het volledige interview met Humberto Tan over Renze Klamer en RTL Tonight
13:51Fans, opgelet: makers Gooische Vrouwen zoeken figuranten voor nieuw seizoen