TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het Markiezenhof in Bergen op Zoom is het oudste stadspaleis van Nederland en doet dienst als museum. Een mooie locatie voor deze eerder uitgezonden aflevering van Tussen Kunst en Kitsch.
Toch is het niet het paleis dat de aandacht trekt, maar de bijzondere voorwerpen die de bezoekers hebben meegenomen. Zo is expert Kitty Laméris onder de indruk van een tegeltableau van uitzonderlijke kwaliteit dat Mozes verbeeldt. Haar collega Pieter Jorissen raakt niet uitgepraat over een schilderij van Victor Eeckhout, een Belgische kunstenaar die gefascineerd was door het Midden-Oosten.
Verder komen er nog een ring, een Chinese kop en schotel en oude speeldoos op tafel. Dit laatste voorwerp staat tegenwoordig als decoratie in een winkeltje met antiek en curiosa. (HH)
Partnerbijdrage
Het vierde seizoen van Ghosts is nog altijd iedere maandag om 20:30 uur te zien op Comedy Central. Maar waarom mag je deze fijne sitcom eigenlijk niet missen?
Jet de Nijs bij première Malle Babbe: 'Thuis vertellen we Rob alle verhalen'
10:14The Tribute: bekijk de beste optredens van zaterdag, ACinDC eindigt bovenaan
10:00Caroline Tensen geniet van opnames Kopen of Slopen: 'Ik wil altijd weten hoe het afloopt'
09:22Op deze datum gaat Het Holland Huis met Roxeanne Hazes van start
08:49Dubbel kraambezoek in Urk: 'Donor van Mathilde blijft anoniem'