TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jacob Sang wordt wel eens de Rembrandt van de glasgraveurs genoemd. Zijn creaties zijn over de hele wereld te zien, van het Rijksmuseum in Amsterdam tot het Metropolitan Museum of Art in New York. Een mogelijk werk van Sang komt vanavond voorbij in Tussen Kunst en Kitsch.
Het betreft een gelegenheidsglas met daarop een afbeelding van een grachtenpand. De eigenaar kocht het op een veiling. Daar werd het werk toegeschreven aan Sang. Een expert van Tussen Kunst en Kitsch beoordeelt of het fragiele kunstobject inderdaad van zijn hand is.
De deskundigen taxeren verder onder meer een Zwitsers zakhorloge en een diamanten ring. Museum Klok & Peel in Asten vormt het decor van deze uitzending. Dit museum herbergt de grootste collectie klokken en beiaards ter wereld.
Deze aflevering van Tussen Kunst & Kitsch is op dinsdag 12 december vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'