TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Tussen Kunst en Kitsch krijgt aardewerkexpert Robert Aronson zes zogeheten Zoutmanbordjes in handen. Johan Zoutman was een bevelhebber van de Nederlandse vloot in de achttiende eeuw. Op de bordjes staat een schip afgebeeld met de naam van de bevelhebber.
Jaap Polak taxeert voor het programma alle exotische voorwerpen. Dit keer buigt hij zich over een wijnkan gemaakt van bourgeoisieporselein. Daarnaast beoordeelt hij een spuugpot, ofwel kwispedoor. De kwispedoor gebruikte men om pruimtabak in te spugen.
Ook Fred Kats doet een bijzondere vondst. De expert op het gebied van klokken, horloges en instrumenten taxeert een wand- of tafelklok in een houten kast. Het is een Haags uurwerk, met onderin een bewerkt familiewapen. Dat is vrij ongebruikelijk.
Partnerbijdrage
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin