TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hoog bezoek voor Han Peekel: de koningin van de Nederlandse televisie komt langs in zijn TV Monument.
Al decennia vermaakt Linda de Mol miljoenen kijkers met shows zoals Love Letters, Ik Hou van Holland en Miljoenenjacht. Dat brengt druk met zich mee, want tv-recensenten houden elk nieuw programma en elke uitzending scherp in de gaten. Minder goed gelukte programma’s kunnen dan ook rekenen op strenge kritieken - adel verplicht tenslotte, ook op tv.
Aan Peekel vertelt De Mol wat dit met haar doet en waarom ze het nog steeds leuk vindt om tv te maken. Ook komt haar familie aan bod. Pijnlijk detail: Deze aflevering is opgenomen voordat haar partner in het nieuws kwam door grensoverschrijdend gedrag en De Mol de relatie verbrak en haar werk een tijd heeft neergelegd.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?