TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoog bezoek voor Han Peekel: de koningin van de Nederlandse televisie komt langs in zijn TV Monument.
Al decennia vermaakt Linda de Mol miljoenen kijkers met shows zoals Love Letters, Ik Hou van Holland en Miljoenenjacht. Dat brengt druk met zich mee, want tv-recensenten houden elk nieuw programma en elke uitzending scherp in de gaten. Minder goed gelukte programma’s kunnen dan ook rekenen op strenge kritieken - adel verplicht tenslotte, ook op tv.
Aan Peekel vertelt De Mol wat dit met haar doet en waarom ze het nog steeds leuk vindt om tv te maken. Ook komt haar familie aan bod. Pijnlijk detail: Deze aflevering is opgenomen voordat haar partner in het nieuws kwam door grensoverschrijdend gedrag en De Mol de relatie verbrak en haar werk een tijd heeft neergelegd.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish