TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Worstjes op de borstjes en preitjes op de dijtjes: de tekst van Ria Valks carnavalsklassieker 'De liefde van de man gaat door de maag' uit 1974 is bijna een halve eeuw na dato nog steeds niet vergeten. Maar Valk was meer dan zangeres van olijke carnavalskrakers, zo laat Han Peekel zien in TV Monument.
Ze maakte ook mooie luisterliedjes en acteerde, bijvoorbeeld in comedyserie Zeg 'ns Aaa. Toch werd La Valk met name populair dankzij vrolijke nummers als 'Leo' en 'Dan moet je mijn zuster zien'.
Of het door haar genre komt, weet ze niet, maar grote prijzen voor haar oeuvre ontving de zangeres nooit. "Ze zullen me niet chique genoeg vinden", speculeert ze op haar site. Maar een eerbetoon van Peekel voor haar tachtigste verjaardag, dat is in ieder geval binnen.
Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'