TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Karin Bloemen staat het allerliefst op het podium, vertelt ze in TV Monument, vanwege het directe contact met het publiek. Al veertig jaar staat ze in de schijnwerpers. Na zoveel jaren van succes vindt ze het wel tijd om het wat rustiger aan te doen en meer tijd in te ruimen voor thuis. Vorig jaar werd ze voor de tweede keer oma.
Dionne Stax spreekt met haar over haar moeilijke jeugd, haar tijd in Amsterdam en haar eerste stappen op het podium. Ook komt het gesprek op de relatie die ze heeft met haar man Marnix Busstra en haar moeder.
De grootse en opvallende jurken van de theaterdiva zijn een ander onderwerp. Kostuumontwerper Jan Aarntzen was dertig jaar lang, vanaf haar voorstelling Bosje Bloemen haar vaste couturier. Hij overleed afgelopen mei.
Deze aflevering van TV Monument is op donderdag 25 juli 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: bizarre wending in The Tribute: Battle of the Bands zorgt voor verbazing
06:47Vanavond op TV: Het gouden uur, Expeditie Robinson, The Secret Life of Pets
21:42Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag