TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Karin Bloemen staat het allerliefst op het podium, vertelt ze in TV Monument, vanwege het directe contact met het publiek. Al veertig jaar staat ze in de schijnwerpers. Na zoveel jaren van succes vindt ze het wel tijd om het wat rustiger aan te doen en meer tijd in te ruimen voor thuis. Vorig jaar werd ze voor de tweede keer oma.
Dionne Stax spreekt met haar over haar moeilijke jeugd, haar tijd in Amsterdam en haar eerste stappen op het podium. Ook komt het gesprek op de relatie die ze heeft met haar man Marnix Busstra en haar moeder.
De grootse en opvallende jurken van de theaterdiva zijn een ander onderwerp. Kostuumontwerper Jan Aarntzen was dertig jaar lang, vanaf haar voorstelling Bosje Bloemen haar vaste couturier. Hij overleed afgelopen mei.
Deze aflevering van TV Monument is op donderdag 25 juli 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad