TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor de liefhebbers van de dramaserie Maud & Babs, want er is een tweede seizoen in de maak! Door het succes van het eerste seizoen, hebben de makers besloten de serie een vervolg te geven.
En die komt er dit jaar al aan, want de afleveringen zullen dit najaar te zien zijn bij MAX op NPO1.
In seizoen 1 van Maud & Babs maakten kijkers kennis met Maud en haar gezin. Maud is een volwassen vrouw en mantelzorger voor haar moeder Babs. De moeder van Maud begint met dementeren en daardoor heeft ze zorg nodig. Naast dat Maud mantelzorger is voor Babs, heeft ze ook nog een verloskundige praktijk en een gezin met twee studerende kinderen. Oftewel: een vrij druk leven.
In seizoen twee van de dramaserie vindt Maud het niet verantwoord meer om Babs alleen in haar eigen huis te laten wonen. Daarom besluit ze een mantelzorgwoning in haar eigen tuin te plaatsen, wat alles weer even op scherp zet.
De titelrollen liggen nog steeds in handen van Loes Luca (Babs) en Rifka Lodeizen (Maud). Juliette, de zus van Maud, werd in het eerste seizoen gespeeld door Kim van Kooten. In seizoen twee neemt Georgina Verbaan die rol over. Peter Paul Muller zien we in het nieuwe seizoen weer terug als Koen, de man van Babs.
De opnames voor het nieuwe seizoen zijn in volle gang. Omroep MAX bevestigt dat de afleveringen in het najaar van 2023 op de buis verschijnen. Het seizoen bestaat uit acht afleveringen, die te zien zijn bij MAX op NPO1.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje