TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na veertien seizoenen is het lastig om de makers van Uitstel van Executie nog te verrassen. Maar de situatie waarin Anneke zich bevindt is volledig nieuw voor presentator Martijn Krabbé en z'n team, en op het eerste gezicht aardig uitzichtloos.
De ellende begint als haar ex-partner het gezin in de steek laat. Anneke blijft achter met drie kinderen, een groot huis en hoge woonlasten. Als ze het te koop wil zetten, doet ze een pijnlijke ontdekking.
Het pand is een bedrijfswoning en mag niet zomaar particulier op de markt gebracht worden. Hierdoor zit het gezin letterlijk en figuurlijk gevangen.
Makelaar Alex van Keulen duikt dieper in de materie om uit te vinden wat de mogelijkheden zijn. Ook Martijn zet zijn beste onderhandelingstactieken in.
Vanavond op TV: NPO Doc: Ons campertje, De Bogaartjes, Jurassic World: Dominion
22:41René Karst sprak legendarische woorden bij afscheid in De Slimste Mens
18:18Martijn Krabbé wint speciale award voor Kopen Zonder Kijken en The Voice of Holland
15:49Zat jij te wachten op nieuwe afleveringen van Bureau Onrecht? Dan hebben we goed nieuws
14:10De startdatum van het nieuwe seizoen van Mr. Frank Visser doet Uitspraak is bekend