TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na veertien seizoenen is het lastig om de makers van Uitstel van Executie nog te verrassen. Maar de situatie waarin Anneke zich bevindt is volledig nieuw voor presentator Martijn Krabbé en z'n team, en op het eerste gezicht aardig uitzichtloos.
De ellende begint als haar ex-partner het gezin in de steek laat. Anneke blijft achter met drie kinderen, een groot huis en hoge woonlasten. Als ze het te koop wil zetten, doet ze een pijnlijke ontdekking.
Het pand is een bedrijfswoning en mag niet zomaar particulier op de markt gebracht worden. Hierdoor zit het gezin letterlijk en figuurlijk gevangen.
Makelaar Alex van Keulen duikt dieper in de materie om uit te vinden wat de mogelijkheden zijn. Ook Martijn zet zijn beste onderhandelingstactieken in.
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'