TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alberto Stegeman verdiept zich ditmaal in pro-ana, een gemeenschap van mensen die het hebben van anorexia nervosa verheerlijken. Een aanzienlijk deel van de pro-anabeweging kampt zelf met deze eetstoornis, maar ziet dit niet als een probleem. Ze zoeken juist hulp om zo snel mogelijk veel gewicht te kunnen verliezen.
Undercover in Nederland kwam een zelfbenoemde afvalcoach op het spoor die zich specialiseert in dieetadviezen voor meisjes met anorexia. Zijn tips zijn potentieel levensgevaarlijk, daarnaast is de coach ook uit op seksueel contact met zijn - voornamelijk minderjarige - cliënten.
Als Stegeman en zijn team voldoende bewijs tegen de man hebben verzameld, gaat de presentator de confrontatie aan. Deze interventie dreigt uit de hand te lopen.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo