TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Alberto Stegeman gaat in deze seizoensopening van Undercover in Nederland achter een meedogenloze afperser aan. Die heeft een bezoeker van een sekssite volledig in de tang. Hij wil geld zien, steeds meer, anders licht hij de familie van zijn slachtoffer in. Met een undercoveractie probeert Stegeman de chanteur te stoppen.
Eerder dit jaar bleek dat deze werkwijze ook na achttien jaar en meer dan tweehonderd afleveringen nog steeds succesvol is. Stegeman stelde misstanden op een zorgboerderij in het Groningse Wedde aan de kaak. Hij liet zien hoe medewerkers de bewoners mentaal en fysiek mishandelden. Kijkers waren geschokt. De instelling is inmiddels gesloten; de afleveringen leverden Stegeman een nominatie voor de Televizier-Ring Impact op.
Undercover in Nederland is vanaf deze 15 oktober weer iedere zondag om 21:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)