TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Undercover in Nederland dook vorige week al in de wereld van pro-ana: mensen met eetstoornissen als anorexia nervosa die samenkomen in online gemeenschappen om elkaar tips en adviezen over afslanken te geven.
Alberto Stegeman stuitte op de internetforums op een zelfbenoemde afvalcoach die - veelal minderjarige - meisjes tot seks verleidde. Stegeman stuurde de politie op hem af, maar nu blijkt dat de man niet is gestopt met zijn praktijken. Daarnaast komt de presentator een andere pro-anacoach op het spoor die misbruik maakt van kwetsbare kinderen. De presentator kan deze schrijnende situatie, waar nog geen gerichte wetgeving voor bestaat, niet langer aanzien. Hij besluit daarom naar Den Haag te gaan om het onderwerp op de politieke agenda te krijgen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin