TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even zag het ernaar uit dat het Urbi et Orbi geen Nederlands tintje meer had. Het beroemde ‘bedankt voor de bloemen’ zou na de pauselijke zegen niet meer over het Sint-Pietersplein klinken.
Nadat er de afgelopen twee coronajaren ook al geen bloemen in Rome waren, leek het door een gebrek aan sponsors nu helemaal afgelopen. De Friezenkerk wilde niet dat er een einde kwam aan de traditie van de Nederlandse bloemen - die sinds 1986 op het plein liggen - en zette zich in voor een doorstart.
Rector Antoine Bodar: “De bloemengeste vanuit Nederland aan de paus in Rome en vanuit de Nederlandse kerkprovincie aan de Wereldkerk is te bijzonder om geen verdere voortgang te geven.” Of het daadwerkelijk is gelukt om het plein te versieren, is live te zien.
Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'