TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorige week was het feest in Urk!. Mathilde, de tweelingzus van Gerda, beviel namelijk in de afgelopen uitzending van haar allereerste kindje. De zware momenten zijn nu - zo goed als mogelijk - voorbij, dus de realityster geniet dan ook volop van haar jonge spruit, sushi en biefstuk.
Voor Gerda duurt het nog wel even voordat zij kan genieten van haar kindje en rauwe vis en vlees. En dus heeft ze deze aflevering ook wel wat anders aan haar hoofd. Kees en zij maken zich op voor het ouderschap met hond Trudy als stand-in. Verder openen Teun en Greetje het Archeologische Museum.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht