Televisie
Mathilde kan weer genieten van sushi en biefstuk in realityserie Urk!
Judith Regeling
  ·  
Vorige week was het feest in Urk!. Mathilde, de tweelingzus van Gerda, beviel namelijk in de afgelopen uitzending van haar allereerste kindje. De zware momenten zijn nu - zo goed als mogelijk - voorbij, dus de realityster geniet dan ook volop van haar jonge spruit, sushi en biefstuk.
Urk!
Voor Gerda duurt het nog wel even voordat zij kan genieten van haar kindje en rauwe vis en vlees. En dus heeft ze deze aflevering ook wel wat anders aan haar hoofd. Kees en zij maken zich op voor het ouderschap met hond Trudy als stand-in. Verder openen Teun en Greetje het Archeologische Museum.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Je kunt de hartverwarmende familiefilm Wil de Krokodil nu streamen bij Pathé Thuis
Een lief verhaal, goeie liedjes en een een zingende krokodil, ze zitten allemaal in de muzikale live-action film Wil de Krokodil met Soy Kroon en Javier Bardem. Je kunt de film vanaf 13,99 euro kopen bij Pathé Thuis.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 15:41Aflevering 5 van The Last of Us eerder te streamen
15:15Nog een kleine twee weken geduld: Flikken Maastricht komt er echt aan
15:07Misdaadfilm Paradise Highway volgende maand op Netflix
14:56Nicolette van Dam geconfronteerd met haar vitiligo
13:06Heb jij ook de smaak te pakken? Geef je op voor Heel Holland Bakt!