TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wethouder Hekking, oud-leraar Duits Den Beste, Jacobse & Van Es, de Vieze Man, Dirk.... Onder de vlag van het in 1974 opgerichte Simplisties Verbond vertolkten Kees van Kooten en Wim de Bie diverse legendarische typetjes.
Ook verrijkten de twee Haagse programmamakers en schrijvers met diverse uitdrukkingen onze taal. Een aantal daarvan haalde zelfs het woordenboek de Dikke Van Dale, zoals doemdenken en regelneef. De zondagavonduitzendingen op de VPRO waren op veel kantoren op maandagmorgen bij de koffieautomaat voer voor natafelen en imitaties.
In deze special een eerbetoon aan het rijke oeuvre van Koot & Bie. Dit is ook een ode aan de vorig jaar in maart overleden Wim de Bie, die nota bene in een sketch in 1973 zijn eigen dood vijftig jaar later voorspelde.
Van Kooten En de Bie: Vijftig Jaar Simplisties Verbond is op zondag 17 november 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers