TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wethouder Hekking, oud-leraar Duits Den Beste, Jacobse & Van Es, de Vieze Man, Dirk.... Onder de vlag van het in 1974 opgerichte Simplisties Verbond vertolkten Kees van Kooten en Wim de Bie diverse legendarische typetjes.
Ook verrijkten de twee Haagse programmamakers en schrijvers met diverse uitdrukkingen onze taal. Een aantal daarvan haalde zelfs het woordenboek de Dikke Van Dale, zoals doemdenken en regelneef. De zondagavonduitzendingen op de VPRO waren op veel kantoren op maandagmorgen bij de koffieautomaat voer voor natafelen en imitaties.
In deze special een eerbetoon aan het rijke oeuvre van Koot & Bie. Dit is ook een ode aan de vorig jaar in maart overleden Wim de Bie, die nota bene in een sketch in 1973 zijn eigen dood vijftig jaar later voorspelde.
Van Kooten En de Bie: Vijftig Jaar Simplisties Verbond is op zondag 17 november 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
Peter en Monique Hansler botsen over buitenset: 'Wat een gezeik zeg'
19:31Melody Klaver trots op tweede seizoen Zussen: 'Met veel liefde aan gewerkt'
18:42Relaties onder vuur in maandtrailer GTST: scheiding, slippertjes en toenaderingen
14:24Expeditie Robinson-ster Tobias Camman op culinaire wereldreis voor nieuw tv-programma
13:57Zo zouden Erik de Vogel en Caroline De Bruijn hun einde in GTST zien