TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wethouder Hekking, oud-leraar Duits Den Beste, Jacobse & Van Es, de Vieze Man, Dirk.... Onder de vlag van het in 1974 opgerichte Simplisties Verbond vertolkten Kees van Kooten en Wim de Bie diverse legendarische typetjes.
Ook verrijkten de twee Haagse programmamakers en schrijvers met diverse uitdrukkingen onze taal. Een aantal daarvan haalde zelfs het woordenboek de Dikke Van Dale, zoals doemdenken en regelneef. De zondagavonduitzendingen op de VPRO waren op veel kantoren op maandagmorgen bij de koffieautomaat voer voor natafelen en imitaties.
In deze special een eerbetoon aan het rijke oeuvre van Koot & Bie. Dit is ook een ode aan de vorig jaar in maart overleden Wim de Bie, die nota bene in een sketch in 1973 zijn eigen dood vijftig jaar later voorspelde.
Van Kooten En de Bie: Vijftig Jaar Simplisties Verbond is op zondag 17 november 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima