TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
19.000 euro zijn de twee zilveren kandelabers waard die Sjeng in deze laatste Van Onschatbare Waarde bij zich heeft. Hij kreeg ze als bedankje en hoewel hij ze zelf erg mooi vindt, hoopt hij ze te verkopen voor minimaal 9000 euro.
Zelfverzekerd begint hij aan de onderhandelingen en hij drijft de prijs steeds verder op. Mag ook wel, vindt Sjeng. Op internet vindt hij geen identieke exemplaren en de kandelabers zijn dan misschien niet antiek, ze zijn wel zo’n zeventig jaar oud.
Yvonne heeft ook vertrouwen in de uitkomst van haar onderhandeling. Ze biedt een door kunstenaar Salvador Dalí gesigneerde poederdoos aan, die ze ooit voor 7,50 gulden kocht op een rommelmarkt. De experts vragen zich af of Dalí het zilveren doosje echt ontworpen heeft.
Van Onschatbare Waarde is sinds 26 september iedere dinsdag om 21:05 uur bij Omroep MAX op NPO 1 te zien. Deze aflevering volgt op 12 november 2023.
De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands
20:22Eindelijk is het bekend: Deze oud-bekenden doen mee aan Wie is de Mol?
17:00Komende maand in GTST: Nieuwkomers, matpartijen en een roemruchte romance
10:00Rik van de Westelaken blikt vooruit op jubileumseizoen Wie Is de Mol?: 'Vol echo’s uit het verleden'