TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Sommige toeristen krijgen ze voor een paar tientjes aangeboden tijdens een vakantie in Egypte: 'echte' maskers, 'duizenden jaren oud'. Hartstikke nep natuurlijk, de echte zijn veel duurder en mogen zonder archeologische vergunning niet eens worden uitgevoerd.
Des te bijzonderder dus dat Quinten een Egyptisch masker meeneemt naar Van Onschatbare Waarde. De experts verdringen zich rond het voorwerp. "Je hoopt altijd dat iemand iets unieks meebrengt, een voorwerp dat echt tot de verbeelding spreekt", vertelt expert Bianca Frölich. "Dit zijn objecten die we eigenlijk niet zo vaak zien, en waarvan we weinig afweten."
Een tipje van de sluier wel alvast: het masker is echt, en daarmee het oudste voorwerp dat ze ooit in het programma onder ogen hebben gekregen.
Deze aflevering van Van Onschatbare Waarde is op woensdag 24 september 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'
10:39Deze ster vormt een presentatieduo met Jan Smit tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala 2025