TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan Derksen, Wilfred Genee en René van der Gijp staan te popelen om aan weer een nieuw seizoen te beginnen, want er valt de komende weken meer dan genoeg te bespreken in Vandaag Inside.
Het nieuwe tv-seizoen is van start gegaan, net als de voetbalcompetitie. Maar het belangrijkste gespreksonderwerp aan tafel zal waarschijnlijk de nationale politiek zijn, iets waar met name Derksen graag en veel over praat.
Zo graag zelfs dat hij, net als Genee, na de val van het kabinet zelfs zijn vakantie onderbrak voor een speciale politieke uitzending met onder anderen Dilan Yesilgöz (VVD) en Henri Bontenbal (CDA) als gast. Als de voortekenen niet bedriegen, zullen de twee lijsttrekkers en hun collega's de komende tijd weer veelvuldig besproken worden in het programma.
Vandaag Inside is vanaf 18 augustus 2025 weer elke werkdag rond 21:20 uur te zien bij SBS6.
Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
13:35Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten