TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Musicalster Freek Bartels heeft het muzikale talent van zijn vader - die piccolo speelt in het Philips Symfonie Orkest - en de Molukse roots van zijn moeder. En juist naar de geschiedenis van zijn moeders kant wil hij op zoek in Verborgen Verleden.
Haar ouders maakten in 1949 de overtocht van Indonesië naar Nederland. Van zijn opa weet Bartels dat hij militair was, in een jappenkamp heeft gezeten en een groot litteken op zijn rug had: “Het verhaal gaat dat hij uit een helikopter sprong. Het water brak zijn val, een nogal James Bond-achtig tafereel. Verder werd er nooit gesproken over de oorlog in Indonesië.” Als historicus Wim Manuhutu de musicalster vraagt of hij ooit in het land van zijn grootouders is geweest, zegt Bartels “Nee, het wordt tijd.”
Verborgen Verleden is iedere zaterdag vanaf 20:39 uur te zien bij NTR op NPO2.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'