TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Musicalster Freek Bartels heeft het muzikale talent van zijn vader - die piccolo speelt in het Philips Symfonie Orkest - en de Molukse roots van zijn moeder. En juist naar de geschiedenis van zijn moeders kant wil hij op zoek in Verborgen Verleden.
Haar ouders maakten in 1949 de overtocht van Indonesië naar Nederland. Van zijn opa weet Bartels dat hij militair was, in een jappenkamp heeft gezeten en een groot litteken op zijn rug had: “Het verhaal gaat dat hij uit een helikopter sprong. Het water brak zijn val, een nogal James Bond-achtig tafereel. Verder werd er nooit gesproken over de oorlog in Indonesië.” Als historicus Wim Manuhutu de musicalster vraagt of hij ooit in het land van zijn grootouders is geweest, zegt Bartels “Nee, het wordt tijd.”
Verborgen Verleden is iedere zaterdag vanaf 20:39 uur te zien bij NTR op NPO2.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij