TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janine Abbring heeft een lange staat van dienst op de publieke televisie. Ze presenteerde onder andere zes jaar lang Zomergasten en is eindredacteur van De Avondshow met Arjen Lubach.
In januari raakte ze in opspraak omdat ze te zien was in een commercial voor een pensioenverzekeraar. In de regel werken publieke omroepen en hun medewerkers niet voor commerciële bedrijven. Abbring reageerde op de radio: "Ik ben zzp'er en moet voorzien in mijn eigen pensioen. Ik merkte dat veel collega-zzp'ers daarvoor amper iets geregeld hebben."
De presentatrice en programmamaakster gaat als laatste van dit seizoen op zoek naar de levensloop van haar voorouders. Ze gaat ver terug in de tijd in Verborgen Verleden en ontdekt dat heden en verleden niet zo veel verschillen.
Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'
10:07Lale Gül niet blij met kritiek Tina Nijkamp op buttplug biecht in Het diner