TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janine Abbring heeft een lange staat van dienst op de publieke televisie. Ze presenteerde onder andere zes jaar lang Zomergasten en is eindredacteur van De Avondshow met Arjen Lubach.
In januari raakte ze in opspraak omdat ze te zien was in een commercial voor een pensioenverzekeraar. In de regel werken publieke omroepen en hun medewerkers niet voor commerciële bedrijven. Abbring reageerde op de radio: "Ik ben zzp'er en moet voorzien in mijn eigen pensioen. Ik merkte dat veel collega-zzp'ers daarvoor amper iets geregeld hebben."
De presentatrice en programmamaakster gaat als laatste van dit seizoen op zoek naar de levensloop van haar voorouders. Ze gaat ver terug in de tijd in Verborgen Verleden en ontdekt dat heden en verleden niet zo veel verschillen.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival