TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Jenny Arean heeft het zingen niet van een vreemde.
In Verborgen Verleden komt Arean erachter dat er al vijf generaties muziekmakers zijn in de familie van moederskant. Haar moeder zong al op jonge leeftijd voor de radio, het liefst Franse chansons. Ook opa en oma traden op, in duetten. Opa schreef de - soms scherpe - teksten. Oma liet in de archieven haar beroep als 'dienstbode' doorstrepen en er 'artieste' van maken.
Door de Eerste Wereldoorlog vluchtte oma Joanna van Antwerpen naar Nederland. "Een rommelige familie", zegt de cabaretier. "Met echtscheidingen en onechte kinderen." Wie oma's echte vader was, is nog een mysterie. Arean hoopt dat de stadsarchieven in Antwerpen haar iets kunnen verklappen over overgrootmoeders liefdesleven.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak
18:35Anita Witzier en Klaas van Kruistum gaan 40 dagen vasten voor nieuw tv-programma
14:38Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'