TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De komende weken gaan weer acht bekende Nederlanders op expeditie in hun stamboom in een nieuw seizoen van Verborgen verleden. De eerste gast is Simone Weimans, presentator van het NOS Journaal en Met het oog op morgen. Voor haar wordt het niet alleen een reis door de tijd, maar ook de halve wereld over.
Weimans' ouders zijn beiden afkomstig uit Suriname en hebben elkaar pas in Nederland leren kennen. Het wordt haar eerste bezoek aan Suriname sinds het overlijden van haar vader. Weimans komt op het spoor van haar voorouders en ontdekt dat het mensen waren die de blik altijd op de toekomst hadden gericht. Haar interesse wordt gewekt door vier bijzondere vrouwen die al in vrijheid leefden toen de slavernij in Suriname nog moest worden afgeschaft.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'