TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De komende weken gaan weer acht bekende Nederlanders op expeditie in hun stamboom in een nieuw seizoen van Verborgen verleden. De eerste gast is Simone Weimans, presentator van het NOS Journaal en Met het oog op morgen. Voor haar wordt het niet alleen een reis door de tijd, maar ook de halve wereld over.
Weimans' ouders zijn beiden afkomstig uit Suriname en hebben elkaar pas in Nederland leren kennen. Het wordt haar eerste bezoek aan Suriname sinds het overlijden van haar vader. Weimans komt op het spoor van haar voorouders en ontdekt dat het mensen waren die de blik altijd op de toekomst hadden gericht. Haar interesse wordt gewekt door vier bijzondere vrouwen die al in vrijheid leefden toen de slavernij in Suriname nog moest worden afgeschaft.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is