TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat bevestigt Talpa vandaag in de brochure van oktober.
Als je thuis eens om je heen kijkt, zie je waarschijnlijk bewust of onbewust heel veel spullen. Sommige zijn heel waardevol, maar er zullen ook genoeg items zijn die je niet eens gelukkig maken. Dit concept is de basis van Je Huis Op Orde.
Viktor Brand gaat wekelijks samen met een team van specialisten - als organizer Eefje Sedee, ontwerper Florian Nelemans en huishoudexpert Quirine Molhuysen - langs bij gezinnen om hen te helpen op te ruimen, te reorganiseren en afscheid te nemen van alles wat overbodig is. Je weet namelijk wat ze zeggen: een opgeruimd huis is een opgeruimd hoofd.
De eerste twee seizoenen waren volgens diverse tv-kenners slechts een prima tot matig succes, maar toch geeft zender SBS6 de hoop nog niet op. Het derde seizoen gaat acht afleveringen tellen en staat gepland voor februari 2024. Nog even geduld dus!
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is