TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste week van de islamitische vastenmaand gaat ramadantalkshow Villa Nadia over de troostende kracht van kunst.
Nadia Moussaid ontvangt gasten uit de wereld van kunst en cultuur, zoals acteur en theatermaker Sabri Saad El Hamus, onder meer bekend als de vader van Dina in Oogappels. El Hamus heeft nog wel eens heimwee naar zijn vaderland Egypte en vertelt dat hij op zulke momenten de zikr danst. Soefi's zien deze rituele dans als een weg naar spirituele verlichting.
Ook te gast is de maatschappelijk geëngageerde regisseur, scenarist en stand-upcomedian Shariff Nasr, die uitlegt hoe hij humor gebruikt als wapen. Actrice, theatermaker en zangeres Meral Polat schitterde in De Luizenmoeder en Bodem. Zij vertelt met welke vragen ze worstelt.
Deze aflevering van Villa Nadia zie je woensdag 26 maart 2025 vanaf 22:20 uur op NPO 2.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten