TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste week van de islamitische vastenmaand gaat ramadantalkshow Villa Nadia over de troostende kracht van kunst.
Nadia Moussaid ontvangt gasten uit de wereld van kunst en cultuur, zoals acteur en theatermaker Sabri Saad El Hamus, onder meer bekend als de vader van Dina in Oogappels. El Hamus heeft nog wel eens heimwee naar zijn vaderland Egypte en vertelt dat hij op zulke momenten de zikr danst. Soefi's zien deze rituele dans als een weg naar spirituele verlichting.
Ook te gast is de maatschappelijk geëngageerde regisseur, scenarist en stand-upcomedian Shariff Nasr, die uitlegt hoe hij humor gebruikt als wapen. Actrice, theatermaker en zangeres Meral Polat schitterde in De Luizenmoeder en Bodem. Zij vertelt met welke vragen ze worstelt.
Deze aflevering van Villa Nadia zie je woensdag 26 maart 2025 vanaf 22:20 uur op NPO 2.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland