TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Karim Amghar liep zelf een marathon tijdens de ramadan en weet dus hoe het is om iets speciaals te doen in deze periode. In Villa Ramadan ontvangt hij vijf gasten voor wie de vastenmaand dit jaar ook extra bijzonder is. Samen brengen ze een dag door in een villa en sluiten ze af met het bereiden van een maaltijd, die ze na zonsondergang nuttigen.
Amghar is docent, schrijft boeken over kansengelijkheid en presenteerde al meerdere televisieprogramma’s. En hij liep dus de marathon tijdens de ramadan, in zijn geboortestad Rotterdam. “Ik ben al vóór de ramadan met een lege maag gaan trainen, zonder gelletjes en ontbijtkoek. Nu het vasten is begonnen, eet ik om vier uur ‘s nachts. Héél veel pasta, yoghurt en water”, vertelde hij over zijn voorbereiding in het AD.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'