TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel mensen vinden dat sommige auto's in zo origineel mogelijk staat moeten blijven. Auto-ontwerper Richard ‘Moggy’ Morgan heeft een hele andere visie. In Vintage Voltage bouwen hij en zijn team klassiekers om tot moderne elektrische auto's.
In deze eerste aflevering van het tweede seizoen brengen ondernemers Mark en Charlie hem een Porsche 911 uit 1973. Ze dagen Moggy uit om van de lichtblauwe sportwagen een prototype voor een elektrische variant van de 911 te maken, met betere besturing en een hogere topsnelheid. Na de deadline is het tijd voor de ultieme test op de racebaan. Daarover zegt Morgan tegen een Britse autonieuwswebsite: “Het was een fantastische dag. Ik wilde de auto eigenlijk niet teruggeven aan de klant; we bleven zo lang mogelijk racen.”
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'