TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny van der Heijden onderzoekt hoe je toch lekker kunt eten als je reuk en smaak verminderd zijn. Ze volgt een kookworkshop voor mensen met deze klachten en komt erachter dat er nog genoeg mogelijkheden zijn.
In Nederland zijn er waarschijnlijk ruim 250.000 mensen die lijden aan een lichte of ernstige vorm van reuk- en smaakstoornissen. Het is ook een van de bekende symptomen van corona. De vereniging Reuksmaakstoornis.nl zette tijdens coronatijd een chef-kok in om mensen met deze klachten te laten ervaren dat lekker eten nog steeds mogelijk is. "De tong werkt nog wel. Je neus bepaalt voor 70 procent je smaakbepaling. Dan moet je het mondgevoel en je basissmaken er extra bij gaan betrekken”, legde voorzitter Kirsten Jaarsma uit aan EenVandaag.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los