TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Volle Zalen probeert Cornald Maas een link te leggen tussen het verleden van artiesten en hun werk. In het geval van Frédérique Spigt is dat verband Rotterdam.
Spigt kwam er ter wereld, woont er nog steeds en schreef in 2001 een loflied op de stad. In Rotterdam noemt ze haar woonplaats ‘gestolen stad’ en ‘stad zonder hart’; een verwijzing naar de bombardementen in de begindagen van de Tweede Wereldoorlog, waarbij het historische centrum verwoest werd.
Spigts moeder bracht de oorlogsjaren door in een Japans interneringskamp en de gevolgen van dat trauma waren te merken in de opvoeding. Naast muziek houdt het ze zich de laatste jaren ook bezig met schilderen. Uit nood geboren tijdens corona, maar inmiddels vinden haar werken gretig aftrek.
Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders
09:48Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv