TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Volle Zalen probeert Cornald Maas een link te leggen tussen het verleden van artiesten en hun werk. In het geval van Frédérique Spigt is dat verband Rotterdam.
Spigt kwam er ter wereld, woont er nog steeds en schreef in 2001 een loflied op de stad. In Rotterdam noemt ze haar woonplaats ‘gestolen stad’ en ‘stad zonder hart’; een verwijzing naar de bombardementen in de begindagen van de Tweede Wereldoorlog, waarbij het historische centrum verwoest werd.
Spigts moeder bracht de oorlogsjaren door in een Japans interneringskamp en de gevolgen van dat trauma waren te merken in de opvoeding. Naast muziek houdt het ze zich de laatste jaren ook bezig met schilderen. Uit nood geboren tijdens corona, maar inmiddels vinden haar werken gretig aftrek.
Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025
06:47Vanavond op TV: Onze boerderij: De oogst, Weet ik veel, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw