TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Volle Zalen probeert Cornald Maas een link te leggen tussen het verleden van artiesten en hun werk. In het geval van Frédérique Spigt is dat verband Rotterdam.
Spigt kwam er ter wereld, woont er nog steeds en schreef in 2001 een loflied op de stad. In Rotterdam noemt ze haar woonplaats ‘gestolen stad’ en ‘stad zonder hart’; een verwijzing naar de bombardementen in de begindagen van de Tweede Wereldoorlog, waarbij het historische centrum verwoest werd.
Spigts moeder bracht de oorlogsjaren door in een Japans interneringskamp en de gevolgen van dat trauma waren te merken in de opvoeding. Naast muziek houdt het ze zich de laatste jaren ook bezig met schilderen. Uit nood geboren tijdens corona, maar inmiddels vinden haar werken gretig aftrek.
The Voice terugkijken: Tristan maakt indruk met Love Yourself van Justin Bieber
10:52Kjeld Nuis en Joy Beune bejubeld door Vandaag Inside-kijkers: 'Die moeten een reallifesoap'
10:41Dit is de startdatum van het derde seizoen van Daar Gaan Ze Weer
10:06Nieuw seizoen Married at First Sight is vanaf deze datum te zien
07:56Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS6-programma The Bicycle Race