TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Rot kreeg vorig jaar zomer te horen dat hij ongeneeslijk ziek is. De zanger werd geopereerd vanwege een tumor en daarna bleek uit scans dat er veel uitzaaiingen zijn. ‘Ik word niet meer beter’, schreef hij op 31 juli op zijn Facebookpagina.
Kijk terug: Cornald Maas bezoekt Jan Rot in Volle Zalen Op NPO Start
Presentator Cornald Maas bezoekt in deze aflevering van Volle Zalen Jan Rot, die absoluut nog niet klaar is met het leven en zich stort op allerlei projecten. Zo werkt hij aan een nieuw album en hoopt hij nog concerten te geven, waarbij andere artiesten nummers van en met hem zingen.
Rot blikt samen met Cornald Maas terug op zijn leven. Hij werd door de jaren heen geroemd als tekstschrijver: in 2016 won hij de Annie M.G. Schmidtprijs met zijn lied ‘Stel dat het zou kunnen’. Een jaar later werd hij opnieuw genomineerd voor deze prestigieuze prijs voor ‘Solidariteit’.
Lees ook: Jan Rot is op 64-jarige leeftijd overleden Klik hier
De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale
11:36Lisa en Simon Bal uit Een Huis Vol zijn in het huwelijksbootje gestapt
11:15Verlaat Buddy Vedder Eén tegen 100? Caroline Tensen geeft duidelijkheid