TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Rot kreeg vorig jaar zomer te horen dat hij ongeneeslijk ziek is. De zanger werd geopereerd vanwege een tumor en daarna bleek uit scans dat er veel uitzaaiingen zijn. ‘Ik word niet meer beter’, schreef hij op 31 juli op zijn Facebookpagina.
Kijk terug: Cornald Maas bezoekt Jan Rot in Volle Zalen Op NPO Start
Presentator Cornald Maas bezoekt in deze aflevering van Volle Zalen Jan Rot, die absoluut nog niet klaar is met het leven en zich stort op allerlei projecten. Zo werkt hij aan een nieuw album en hoopt hij nog concerten te geven, waarbij andere artiesten nummers van en met hem zingen.
Rot blikt samen met Cornald Maas terug op zijn leven. Hij werd door de jaren heen geroemd als tekstschrijver: in 2016 won hij de Annie M.G. Schmidtprijs met zijn lied ‘Stel dat het zou kunnen’. Een jaar later werd hij opnieuw genomineerd voor deze prestigieuze prijs voor ‘Solidariteit’.
Lees ook: Jan Rot is op 64-jarige leeftijd overleden Klik hier
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'