TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit jaar werd acteur, presentator, schrijver en zanger Joost Prinsen tachtig jaar, een mooie aanleiding dus voor een bezoekje.
De acteur vertelt vanavond dan ook onder andere over waarom hij het toneel op wilde en wat theater voor hem betekent. Maar ook over zijn docentschap aan de Kleinkunstacademie en natuurlijk de rol die hij speelt in de tv-dramaserie Nood die binnenkort uitgezonden wordt. Hierin speelt hij ook samen met Noraly Beyer, de nieuwe liefde in zijn leven.
Ondanks deze nieuwe romantische wending in zijn leven, staat hij vanavond ook nog eens extra stil bij zijn in 2020 overleden vrouw Emma. Na haar overlijden schreef hij het zeer persoonlijke boek Na Emma, waarin hij verslag doet van de maanden van rouw na haar dood. Prinsen legt uit waarom hij uitgerekend op dit boek zo trots is.
Zo kijk je gratis én live naar de Super Bowl 2026
14:17Wanneer is de finale van Pandora op televisie te zien?
13:42Deze films en series brengen je helemaal in de stemming voor de Olympische Winterspelen
13:32Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone