TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit jaar werd acteur, presentator, schrijver en zanger Joost Prinsen tachtig jaar, een mooie aanleiding dus voor een bezoekje.
De acteur vertelt vanavond dan ook onder andere over waarom hij het toneel op wilde en wat theater voor hem betekent. Maar ook over zijn docentschap aan de Kleinkunstacademie en natuurlijk de rol die hij speelt in de tv-dramaserie Nood die binnenkort uitgezonden wordt. Hierin speelt hij ook samen met Noraly Beyer, de nieuwe liefde in zijn leven.
Ondanks deze nieuwe romantische wending in zijn leven, staat hij vanavond ook nog eens extra stil bij zijn in 2020 overleden vrouw Emma. Na haar overlijden schreef hij het zeer persoonlijke boek Na Emma, waarin hij verslag doet van de maanden van rouw na haar dood. Prinsen legt uit waarom hij uitgerekend op dit boek zo trots is.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’