TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit jaar werd acteur, presentator, schrijver en zanger Joost Prinsen tachtig jaar, een mooie aanleiding dus voor een bezoekje.
De acteur vertelt vanavond dan ook onder andere over waarom hij het toneel op wilde en wat theater voor hem betekent. Maar ook over zijn docentschap aan de Kleinkunstacademie en natuurlijk de rol die hij speelt in de tv-dramaserie Nood die binnenkort uitgezonden wordt. Hierin speelt hij ook samen met Noraly Beyer, de nieuwe liefde in zijn leven.
Ondanks deze nieuwe romantische wending in zijn leven, staat hij vanavond ook nog eens extra stil bij zijn in 2020 overleden vrouw Emma. Na haar overlijden schreef hij het zeer persoonlijke boek Na Emma, waarin hij verslag doet van de maanden van rouw na haar dood. Prinsen legt uit waarom hij uitgerekend op dit boek zo trots is.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij