TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Dit jaar werd acteur, presentator, schrijver en zanger Joost Prinsen tachtig jaar, een mooie aanleiding dus voor een bezoekje.
De acteur vertelt vanavond dan ook onder andere over waarom hij het toneel op wilde en wat theater voor hem betekent. Maar ook over zijn docentschap aan de Kleinkunstacademie en natuurlijk de rol die hij speelt in de tv-dramaserie Nood die binnenkort uitgezonden wordt. Hierin speelt hij ook samen met Noraly Beyer, de nieuwe liefde in zijn leven.
Ondanks deze nieuwe romantische wending in zijn leven, staat hij vanavond ook nog eens extra stil bij zijn in 2020 overleden vrouw Emma. Na haar overlijden schreef hij het zeer persoonlijke boek Na Emma, waarin hij verslag doet van de maanden van rouw na haar dood. Prinsen legt uit waarom hij uitgerekend op dit boek zo trots is.
Partnerbijdrage
Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story
20:52Kijkers geraakt door eerbetoon aan Loretta Schrijver in The Masked Singer