TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Peter Pannekoek is met zijn 36 jaar de jongste artiest die Cornald Maas heeft gevolgd in Volle Zalen. Toch heeft de cabaretier en stand-upcomedian al een aanzienlijke staat van dienst.
Het grote publiek leerde hem kennen als huiskomiek bij De Wereld Draait Door. Maar Pannekoek beleefde zijn ware vuurdoop in 2007 toen hij auditie deed voor Comedytrain, het door Raoul Heertje opgerichte collectief van stand-ups. In het Amsterdamse café Toomler moest hij zijn vakgenoten zien te overtuigen van zijn kunnen.
Samen met Maas gaat Pannekoek terug naar Toomler om herinneringen op te halen. Ook gaan ze naar Hilversum waar Peter opgroeide en al vroeg te maken kreeg met de nabijheid van de dood. Daarnaast volgt Maas de komiek tijdens zijn huidige theatertour DNA.
RTL geeft Gerard Joling bedenktijd voor vervolg Only Joling
10:50Floortje Dessing geeft teken van leven op beladen dag
10:26GTST verrast met dreigende video over teruglopende kijkcijfers
10:14De TV van gisteren: De Verraders houdt kijkers Only Joling niet vast
06:47Vanavond op TV: Adieu God?, Make up your mind, Addams Family Values