TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Operazangeres Francis van Broekhuizen is Cornald Maas' eerste seizoengast in Volle Zalen. De sopraan stond vorig jaar op het toneel met De Nationale Opera in Animal farm naar het beroemde boek van George Orwell. Ze vond het een feestje. Nu is ze in de theaters met Schandalig mooie opera! met haar vaste pianist Gregor Bak.
Ze voelt zich ambassadeur. Haar missie is om de drempel naar de opera te verlagen. Cornald Maas wil meer weten van haar missie en daarom neemt Van Broekhuizen hem mee naar de Rotterdamse Kuip. Ze spreekt er twee bevriende Feyenoordsupporters waarmee ze in 2015 Feyenoord, de opera heeft opgevoerd.
Volle Zalen is vanaf 17 april iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO2. In de volgende afleveringen spreekt Maas met cabaretière Sanne Wallis de Vries, performer Sven Ratzke en zanger Gerard van Maasakkers.
Video: Dit zijn de eerste beelden van Dames in de Dop met twee oud-deelnemers van De Bondgenoten
14:54Hele donkere dagen voor kerst: Dit is de trailer van Sleepers
14:23Geen VIP-editie voor We Zijn er Bijna!: 'Kracht ligt bij gewone Nederlanders'
13:57Kinderen roepen op tot twee minuten stilte voor Dieuwertje Blok op pakjesavond
13:25Tipje van de sluier opgelicht over special Appeltje voor de Dorst na laatste Oogappels-aflevering