TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Operazangeres Francis van Broekhuizen is Cornald Maas' eerste seizoengast in Volle Zalen. De sopraan stond vorig jaar op het toneel met De Nationale Opera in Animal farm naar het beroemde boek van George Orwell. Ze vond het een feestje. Nu is ze in de theaters met Schandalig mooie opera! met haar vaste pianist Gregor Bak.
Ze voelt zich ambassadeur. Haar missie is om de drempel naar de opera te verlagen. Cornald Maas wil meer weten van haar missie en daarom neemt Van Broekhuizen hem mee naar de Rotterdamse Kuip. Ze spreekt er twee bevriende Feyenoordsupporters waarmee ze in 2015 Feyenoord, de opera heeft opgevoerd.
Volle Zalen is vanaf 17 april iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO2. In de volgende afleveringen spreekt Maas met cabaretière Sanne Wallis de Vries, performer Sven Ratzke en zanger Gerard van Maasakkers.
Partnerbijdrage
Nagenieten: Desray maakt indruk met speciaal nummer voor Yves Berendse in Beste Zangers (video)
09:13De TV van gisteren: tranen in Beste Zangers én Make Up Your Mind
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Miljoenenjacht, The Italian Job
10:00Art Rooijakkers eerlijk over Dit Weet Jij Niet?!: 'Ik vind het bijna jammer dat ik het mag presenteren'
09:14De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten