TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Operazangeres Francis van Broekhuizen is Cornald Maas' eerste seizoengast in Volle Zalen. De sopraan stond vorig jaar op het toneel met De Nationale Opera in Animal farm naar het beroemde boek van George Orwell. Ze vond het een feestje. Nu is ze in de theaters met Schandalig mooie opera! met haar vaste pianist Gregor Bak.
Ze voelt zich ambassadeur. Haar missie is om de drempel naar de opera te verlagen. Cornald Maas wil meer weten van haar missie en daarom neemt Van Broekhuizen hem mee naar de Rotterdamse Kuip. Ze spreekt er twee bevriende Feyenoordsupporters waarmee ze in 2015 Feyenoord, de opera heeft opgevoerd.
Volle Zalen is vanaf 17 april iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO2. In de volgende afleveringen spreekt Maas met cabaretière Sanne Wallis de Vries, performer Sven Ratzke en zanger Gerard van Maasakkers.
Welk programma vervangt Medisch Centrum West in 2026?
13:01Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS