TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretière Sara Kroos heeft het nodige te verstouwen gehad. Als kind werd ze seksueel misbruikt, wat zijn weerslag had op haar mentale gestel. Om een zware depressie te overwinnen liet ze zich als volwassene opnemen in een psychiatrische kliniek, maar daar werd ze opnieuw misbruikt: ditmaal door een therapeut.
Het zorgde ervoor dat de cabaretière vier jaar in de luwte leefde om alles te verwerken; optreden kon ze niet. "Ik was te druk met herstellen. Het leven zelf was genoeg, die vier jaar", zo liet Sara weten in een interview met het AD.
De cabaretière dacht zelfs dat ze nooit meer op het podium zou kunnen staan, maar maakte in oktober 2024 toch haar comeback met Prikkelarme kermis. Cornald Maas volgde Sara bij de totstandkoming van deze voorstelling.
Deze aflevering van Volle Zalen is op donderdag 20 maart 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 2.
Dit heftige gerucht gaat nu al rond over De Bondgenoten
08:35De TV van gisteren: Salar gaat flink over de tong bij kijkers van De Bondgenoten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, 2 Guns
19:15Reinout Oerlemans ontvangt Media Oeuvre Award: ''Arnie' heeft het ver geschopt'
16:14De startdatum van het nieuwe seizoen van De Beste Zangers is bekend!