TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jan Jaap van der Wal verwelkomt in een nieuwe aflevering van sketchprogramma Voor de Show diverse theatertalenten. Johnny Kraaijkamp, Soy Kroon, Nabil Aoulad Ayad en de castleden van de musical Mamma Mia! zijn te gast bij het fictieve praatprogramma De Show.
Voordat ze plaats mogen nemen aan de talkshowtafel, bereidt de vaste crew de gasten voor op de uitzending. Zo krijgen ze een warm onthaal van de ietwat gestreste eindredacteur Els (Loes Schnepper) en stelt gastrouw Lieve (Charlotte Verdick) met haar enthousiasme iedere gast op zijn of haar gemak.
De cultuurmakers zijn binnenkort te bewonderen in de Nederlandse theaters en vertellen daar graag over. Niets blijft dan ook onbesproken achter de schermen van De Show.
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:22 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo