TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jan Jaap van der Wal verwelkomt in een nieuwe aflevering van sketchprogramma Voor de Show diverse theatertalenten. Johnny Kraaijkamp, Soy Kroon, Nabil Aoulad Ayad en de castleden van de musical Mamma Mia! zijn te gast bij het fictieve praatprogramma De Show.
Voordat ze plaats mogen nemen aan de talkshowtafel, bereidt de vaste crew de gasten voor op de uitzending. Zo krijgen ze een warm onthaal van de ietwat gestreste eindredacteur Els (Loes Schnepper) en stelt gastrouw Lieve (Charlotte Verdick) met haar enthousiasme iedere gast op zijn of haar gemak.
De cultuurmakers zijn binnenkort te bewonderen in de Nederlandse theaters en vertellen daar graag over. Niets blijft dan ook onbesproken achter de schermen van De Show.
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:22 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
Omroep MAX zoekt kunstenaars voor nieuw seizoen Sterren op het Doek
13:50Prime Video onthult eerste beelden van Good Luck Guys S4 en die beloven weinig goeds
13:11Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’