TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jan Jaap van der Wal verwelkomt in een nieuwe aflevering van sketchprogramma Voor de Show diverse theatertalenten. Johnny Kraaijkamp, Soy Kroon, Nabil Aoulad Ayad en de castleden van de musical Mamma Mia! zijn te gast bij het fictieve praatprogramma De Show.
Voordat ze plaats mogen nemen aan de talkshowtafel, bereidt de vaste crew de gasten voor op de uitzending. Zo krijgen ze een warm onthaal van de ietwat gestreste eindredacteur Els (Loes Schnepper) en stelt gastrouw Lieve (Charlotte Verdick) met haar enthousiasme iedere gast op zijn of haar gemak.
De cultuurmakers zijn binnenkort te bewonderen in de Nederlandse theaters en vertellen daar graag over. Niets blijft dan ook onbesproken achter de schermen van De Show.
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:22 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten