TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jan Jaap van der Wal verwelkomt in een nieuwe aflevering van sketchprogramma Voor de Show diverse theatertalenten. Johnny Kraaijkamp, Soy Kroon, Nabil Aoulad Ayad en de castleden van de musical Mamma Mia! zijn te gast bij het fictieve praatprogramma De Show.
Voordat ze plaats mogen nemen aan de talkshowtafel, bereidt de vaste crew de gasten voor op de uitzending. Zo krijgen ze een warm onthaal van de ietwat gestreste eindredacteur Els (Loes Schnepper) en stelt gastrouw Lieve (Charlotte Verdick) met haar enthousiasme iedere gast op zijn of haar gemak.
De cultuurmakers zijn binnenkort te bewonderen in de Nederlandse theaters en vertellen daar graag over. Niets blijft dan ook onbesproken achter de schermen van De Show.
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:22 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle