TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Illusionist Hans Klok, operazangeres Maria Fiselier en cabaretier Roué Verveer zijn de gasten in deze derde aflevering van Voor de Show. Het redactieteam bereidt hen voor op een uitzending van De Show.
Voordat presentator Jan Jaap (Jan Jaap van der Wal) de fictieve talkshow opent, heet de crew hen welkom. Fiselier, Verveer en Klok voeren openhartige gesprekken met eindredacteur Els (Loes Schnepper), visagist Tonnie (Tina de Bruin) en gastvrouw Lieve (Charlotte Verdick).
De gasten komen volgens Van der Wal niet aan een talkshowtafel terecht, maar in een satirisch ‘circus’ achter de schermen. In het AD vergeleek hij het programma met The Muppet Show: “De poppen zijn de acteurs, de gasten onze cultuurmakers die komen vertellen over hun voorstelling.”
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:36 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie