TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Illusionist Hans Klok, operazangeres Maria Fiselier en cabaretier Roué Verveer zijn de gasten in deze derde aflevering van Voor de Show. Het redactieteam bereidt hen voor op een uitzending van De Show.
Voordat presentator Jan Jaap (Jan Jaap van der Wal) de fictieve talkshow opent, heet de crew hen welkom. Fiselier, Verveer en Klok voeren openhartige gesprekken met eindredacteur Els (Loes Schnepper), visagist Tonnie (Tina de Bruin) en gastvrouw Lieve (Charlotte Verdick).
De gasten komen volgens Van der Wal niet aan een talkshowtafel terecht, maar in een satirisch ‘circus’ achter de schermen. In het AD vergeleek hij het programma met The Muppet Show: “De poppen zijn de acteurs, de gasten onze cultuurmakers die komen vertellen over hun voorstelling.”
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:36 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij