TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Illusionist Hans Klok, operazangeres Maria Fiselier en cabaretier Roué Verveer zijn de gasten in deze derde aflevering van Voor de Show. Het redactieteam bereidt hen voor op een uitzending van De Show.
Voordat presentator Jan Jaap (Jan Jaap van der Wal) de fictieve talkshow opent, heet de crew hen welkom. Fiselier, Verveer en Klok voeren openhartige gesprekken met eindredacteur Els (Loes Schnepper), visagist Tonnie (Tina de Bruin) en gastvrouw Lieve (Charlotte Verdick).
De gasten komen volgens Van der Wal niet aan een talkshowtafel terecht, maar in een satirisch ‘circus’ achter de schermen. In het AD vergeleek hij het programma met The Muppet Show: “De poppen zijn de acteurs, de gasten onze cultuurmakers die komen vertellen over hun voorstelling.”
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:36 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
22:26B&B Vol Liefde-stel Daní en Joy verwelkomen baby: 'Ons wondertje'
16:25Deze BN'er krijgt een gastrol in Medisch Centrum West: opvallende naam
15:09Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
