TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Leonie ter Braak is het nieuwe gezicht van Voor Hetzelfde Geld. Ze is blij met het woonprogramma. "Na zoveel verhuizen, verbouwen en inrichten kan ik mezelf wel een ervaringsdeskundige noemen. En ik heb eerder Kinderen Kopen een Huis gepresenteerd."
Dit vierde seizoen start in Eindhoven. Hier wonen Erwin en Bianca. Op zolder woont hun volwassen zoon Jorg met zijn vriendin Astri. Het idee is om met z'n vieren onder één dak te wonen, maar wel in twee aparte woongelegenheden.
Bianca heeft MS; een grillige ziekte. Het is fijn dat er iemand in de buurt is als ze een slechte periode heeft. Makelaars Debbie en Joshua zoeken vier huizen die ze kunnen bezichtigen. Het gezin heeft afgesproken dat ze alleen gaan proefwonen als iedereen het eens is met de keuze.
Voor Hetzelfde Geld is vanaf 20 mei 2024 iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix