TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Joris Linssen is in de Genadekapel van de Hier ontmoet hij mensen die een kaarsje voor een dierbare branden. En in deze Voor Wie Steek Jij een Kaarsje Op? weer een eerbetoon aan drie mensen.
Zo ook aan Enzo Spilker uit Sint Pacras. Afgelopen juni overleed hij na een epileptische aanval in de tuin van zijn oma. NH Nieuws sprak destijds met nabestaanden van de 21-jarige Enzo. Allen omschreven hem als positief en lief. "Als de hele wereld uit Enzo's zou bestaan zou het een andere wereld zijn", liet zijn oma optekenen.
Ook Roy Ristie krijgt een eerbetoon. Eind vorig jaar overleed deze ongekroonde koning van de Bijlmer. En het levensverhaal van Els Onrust uit IJmuiden, die al in 1955 voetbalde.
Partnerbijdrage
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'