TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit jaar zit Robert ten Brink vijfenveertig jaar in het vak. De presentator begon ooit als radio-dj bij de KRO en maakte al snel de overstap naar tv. Aan stoppen wil hij nog niet denken, zo vertelde hij aan Story. 'Ik weet niet of ik zelf de handdoek in de ring zal gooien. Daar is het nu in elk geval het moment niet naar. Maar het kan ook zijn dat de andere partij aangeeft niet door te willen."
Wel vertelde hij al eens eerder dat RTL wat hem betreft zijn laatste werkgever is. Voor die zender komt hij nu met een nieuw seizoen van VriendenLoterij Miljonairs.
In deze quiz proberen de deelnemers een miljoen euro te winnen. Om dat te bereiken moeten ze vijftien meerkeuzevragen goed beantwoorden. Dat is tot nu toe nog maar twee kandidaten gelukt, in 2001 en in 2020.
VriendenLoterij Miljonairs is vanaf 31 augustus 2024 weer iedere zaterdag om 21:15 uur te zen op RTL 4.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij