TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit jaar zit Robert ten Brink vijfenveertig jaar in het vak. De presentator begon ooit als radio-dj bij de KRO en maakte al snel de overstap naar tv. Aan stoppen wil hij nog niet denken, zo vertelde hij aan Story. 'Ik weet niet of ik zelf de handdoek in de ring zal gooien. Daar is het nu in elk geval het moment niet naar. Maar het kan ook zijn dat de andere partij aangeeft niet door te willen."
Wel vertelde hij al eens eerder dat RTL wat hem betreft zijn laatste werkgever is. Voor die zender komt hij nu met een nieuw seizoen van VriendenLoterij Miljonairs.
In deze quiz proberen de deelnemers een miljoen euro te winnen. Om dat te bereiken moeten ze vijftien meerkeuzevragen goed beantwoorden. Dat is tot nu toe nog maar twee kandidaten gelukt, in 2001 en in 2020.
VriendenLoterij Miljonairs is vanaf 31 augustus 2024 weer iedere zaterdag om 21:15 uur te zen op RTL 4.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)