TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste aflevering van dit seizoen - voor het eerst op zaterdag - wijdt Vroege vogels aan plankton: piepkleine diertjes en plantjes die essentieel zijn voor het leven op aarde.
Presentator Menno Bentveld noemt het een uitzonderlijk mooi onderwerp: “Het is een verhaal over minuscule organismen van een buitenaardse schoonheid die de bron vormen van al het leven in de oceanen.”
Miljarden jaren geleden ontstonden op de aarde de eerste simpele organismen die zuurstof vrijgaven. Was dat niet gebeurd, dan zag de wereld er heel anders uit. Nu zijn veel kleine én grote zeedieren afhankelijk van het micro-organisme om te overleven, zoals vissen, oesters en zelfs walvissen. Door speciale technieken brengt filmmaker Jan van IJken deze minuscule deeltjes in beeld .
De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight
22:03Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'
15:08Na Beau is ook Humberto boos op Renze
14:18Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland