TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste aflevering van dit seizoen - voor het eerst op zaterdag - wijdt Vroege vogels aan plankton: piepkleine diertjes en plantjes die essentieel zijn voor het leven op aarde.
Presentator Menno Bentveld noemt het een uitzonderlijk mooi onderwerp: “Het is een verhaal over minuscule organismen van een buitenaardse schoonheid die de bron vormen van al het leven in de oceanen.”
Miljarden jaren geleden ontstonden op de aarde de eerste simpele organismen die zuurstof vrijgaven. Was dat niet gebeurd, dan zag de wereld er heel anders uit. Nu zijn veel kleine én grote zeedieren afhankelijk van het micro-organisme om te overleven, zoals vissen, oesters en zelfs walvissen. Door speciale technieken brengt filmmaker Jan van IJken deze minuscule deeltjes in beeld .
Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar