TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste aflevering van dit seizoen - voor het eerst op zaterdag - wijdt Vroege vogels aan plankton: piepkleine diertjes en plantjes die essentieel zijn voor het leven op aarde.
Presentator Menno Bentveld noemt het een uitzonderlijk mooi onderwerp: “Het is een verhaal over minuscule organismen van een buitenaardse schoonheid die de bron vormen van al het leven in de oceanen.”
Miljarden jaren geleden ontstonden op de aarde de eerste simpele organismen die zuurstof vrijgaven. Was dat niet gebeurd, dan zag de wereld er heel anders uit. Nu zijn veel kleine én grote zeedieren afhankelijk van het micro-organisme om te overleven, zoals vissen, oesters en zelfs walvissen. Door speciale technieken brengt filmmaker Jan van IJken deze minuscule deeltjes in beeld .
Partnerbijdrage
GTST Spoilers maandag 31 augustus t/m donderdag 3 september 2026 | Goede Tijden, Slechte Tijden
14:16Omroep MAX zoekt kunstenaars voor nieuw seizoen Sterren op het Doek
13:50Prime Video onthult eerste beelden van Good Luck Guys S4 en die beloven weinig goeds
13:11Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer