TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste aflevering van dit seizoen - voor het eerst op zaterdag - wijdt Vroege vogels aan plankton: piepkleine diertjes en plantjes die essentieel zijn voor het leven op aarde.
Presentator Menno Bentveld noemt het een uitzonderlijk mooi onderwerp: “Het is een verhaal over minuscule organismen van een buitenaardse schoonheid die de bron vormen van al het leven in de oceanen.”
Miljarden jaren geleden ontstonden op de aarde de eerste simpele organismen die zuurstof vrijgaven. Was dat niet gebeurd, dan zag de wereld er heel anders uit. Nu zijn veel kleine én grote zeedieren afhankelijk van het micro-organisme om te overleven, zoals vissen, oesters en zelfs walvissen. Door speciale technieken brengt filmmaker Jan van IJken deze minuscule deeltjes in beeld .
Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight