TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is acht jaar geleden dat Roy en Judith en hun drie kinderen in een huis uit de jaren 30 in Lisse zijn gaan wonen. Ze hebben de woning destijds laten verbouwen, maar zijn niet tevreden over hoe het er nu beneden uitziet. De keuken is eigenlijk aan vervanging toe en de houten vloer kan inmiddels ook niet meer. Ze hebben de vloer al drie keer laten schilderen en dat heeft niet geholpen.
Roy en Judith zitten niet op één lijn als het gaat om het wel of niet weghalen van de lambrisering en ook het aanpassen van de kleuren in huis is een discussiepunt. Roy heeft het liever strak, landelijk en industrieel, Judith houdt meer van zee-elementen met een lichte basis en zachtere kleuren. Het team van vtwonen mag dus aan de slag om het stel blij te maken.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame