TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van herdenken naar vieren: voor de achtste keer op rij staat Vuur van de Vrijheid in het teken van de overgang van 4 mei naar 5 mei.
Een klein uur voor middernacht presenteert Winfried Baijens een bomvolle uitzending vanuit Hotel de Wereld in Wageningen, waar Nederland en Duitsland in 1945 het einde van de oorlog bekrachtigden.
Joost Prinsen, Maarten Heijmans en schrijver en dichter Marieke Lucas Rijneveld dragen teksten voor over herdenken en vrijheid, muziek is er onder andere van Berget Lewis, S10 en The Jordan.
De uitzending eindigt met de ontsteking van het Bevrijdingsvuur, een traditie die sinds 1948 bestaat en die het startsein vormt van de Bevrijdingsestafette. Dit jaar brengen maar liefst 1700 vrijwilligers het vredesvuur naar hun eigen gemeente.
Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis