TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van herdenken naar vieren: voor de achtste keer op rij staat Vuur van de Vrijheid in het teken van de overgang van 4 mei naar 5 mei.
Een klein uur voor middernacht presenteert Winfried Baijens een bomvolle uitzending vanuit Hotel de Wereld in Wageningen, waar Nederland en Duitsland in 1945 het einde van de oorlog bekrachtigden.
Joost Prinsen, Maarten Heijmans en schrijver en dichter Marieke Lucas Rijneveld dragen teksten voor over herdenken en vrijheid, muziek is er onder andere van Berget Lewis, S10 en The Jordan.
De uitzending eindigt met de ontsteking van het Bevrijdingsvuur, een traditie die sinds 1948 bestaat en die het startsein vormt van de Bevrijdingsestafette. Dit jaar brengen maar liefst 1700 vrijwilligers het vredesvuur naar hun eigen gemeente.
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin