TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de sobere herdenking van de oorlogsslachtoffers op 4 mei is het altijd een hele overgang naar de uitbundige vrijheidsvieringen op de volgende dag. Het theaterprogramma Vuur van de vrijheid maakt die overgang met muziek en voordrachten rond het thema oorlog en herdenken in een rechtstreekse uitzending vanuit Wageningen.
Vanuit Hotel de Wereld en vanaf het 5 Mei Plein presenteert Winfried Baijens optredens van onder meer Yentl & De Boer, Karsu en Paul van Vliet. Daarnaast lezen acteurs voor uit brieven die geliefden Ellis Cohen Paraira en Bernie Spier elkaar tijdens de oorlog schreven.
Het programma eindigt met het ontsteken van het Vrijheidsvuur, dat estafettelopers daarna verspreiden naar de veertien steden waar de Bevrijdingsfestivals plaatsvinden.
Geraldine Kemper deelt haar tv-tips: 'Ik heb abonnementen op zowat alle streamingdiensten'
09:46Keren Tamara Elbaz en Maria Tailor terug in The Real Housewives of Amsterdam?
08:07Welk programma vervangt Undercover in Nederland op SBS6?
07:48De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight
22:03Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'