TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de recentste schattingen staan er in Nederland ruim een kwart miljoen mensen onder bewind. Dit houdt in dat een bewindsvoerder hun financiële zaken regelt.
Dat geldt ook voor de familie Elisabeth uit Lelystad. “We hebben met vier personen ongeveer 155 euro per week te besteden. Hier moeten we alle boodschappen van betalen”, verzucht moeder Wienanda. “Dat is steeds lastiger, omdat alles zo ontzettend duur wordt.”
Maar er gloort hoop voor de familie. In Waar Doen Ze Het Van? probeert het echtpaar de rechtbank ervan te overtuigen dat ze inmiddels prima in staat om te beslissen over hun uitgaven. Het gezin is tenslotte al zes jaar schuldenvrij. Het is echter nog maar de vraag of de rechter meegaat in hun pleidooi voor meer financiële vrijheid.
Deze aflevering van Waar Doen Ze het van? is op vrijdag 4 oktober 2024 om 22:00 uur te zien op NPO 1.
Gooische Vrouwen klaar met opnames: aftellen naar seizoen 8 kan beginnen
12:56Nieuwe Boer Zoekt Vrouw-baby geboren na een emotionele week
11:35Anouk tegen Diederik in De Bondgenoten: 'Wat ben jij een lul zeg'
11:11André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?