TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de recentste schattingen staan er in Nederland ruim een kwart miljoen mensen onder bewind. Dit houdt in dat een bewindsvoerder hun financiële zaken regelt.
Dat geldt ook voor de familie Elisabeth uit Lelystad. “We hebben met vier personen ongeveer 155 euro per week te besteden. Hier moeten we alle boodschappen van betalen”, verzucht moeder Wienanda. “Dat is steeds lastiger, omdat alles zo ontzettend duur wordt.”
Maar er gloort hoop voor de familie. In Waar Doen Ze Het Van? probeert het echtpaar de rechtbank ervan te overtuigen dat ze inmiddels prima in staat om te beslissen over hun uitgaven. Het gezin is tenslotte al zes jaar schuldenvrij. Het is echter nog maar de vraag of de rechter meegaat in hun pleidooi voor meer financiële vrijheid.
Deze aflevering van Waar Doen Ze het van? is op vrijdag 4 oktober 2024 om 22:00 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los
10:00Jetske van den Elsen moest na opnames Hunted VIPS bijkomen: 'Zag overal camera's'
09:44TV-weerbericht: 'Zomerse temperaturen en veel zon in aantocht'
09:14Terugkijken: De Oranjezondag bespreekt opvallende opmerkingen Gidi Markuszower