TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Peter Pannekoek laat wekelijks zien hoe gevarieerd het aanbod in het theater is. Ook deze tweede aflevering van Waarom Gaan We Niet Vaker? verplaatst hij het toneel van een actuele voorstelling naar een verrassende locatie buiten.
Pannekoeks liefde voor podiumkunst is groot. De cabaretier probeert wekelijks een voorstelling te bezoeken, zegt hij in de Volkskrant. "Mijn voorkeur hebben toneel, dans, cabaret en musical, in die volgorde." Bij toneelstukken houdt hij van grote, mooie decors. "Dat het doek opengaat en je denkt: hoe hebben ze dit hier in godsnaam binnengekregen? In La Reprise van regisseur Milo Rau, van NT Gent, lieten ze het bijvoorbeeld regenen op het toneel. Ik vind het geweldig om zoiets live te zien. Dat is de magie van theater."
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij