TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over precies veertien dagen is het Kerstavond. De EO telt af met de driedelige serie Wat Is Kerst?, die in het teken van de voorbereiding op het feest staat. Hierin zijn onder meer verhalen te horen over het wezen van Kerstmis, zoals samenzijn. Presentator Mirjam Bouwman krijgt steeds gezelschap van presentatoren van Bid, bedank, bewonder, nu is dat Marleen Stelling.
Het thema van deze aflevering is 'kerstkind'. Te gast is socialemediaberoemdheid Zara Goedemans, ook bekend als Zaar. Afgelopen jaar bekeerde ze zich tot het christendom en beviel ze van haar eerste kindje.
Mirjam Muis komt ook langs. Jarenlang was zij predikant van de gereformeerde kerk in Ottoland. Nu werkt ze bij het Leger des Heils en is ze raadslid voor de ChristenUnie.
Wat Is Kerst? start zondag 10 december om 12.00 uur bij de EO op NPO 2
Partnerbijdrage
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie