TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Over precies veertien dagen is het Kerstavond. De EO telt af met de driedelige serie Wat Is Kerst?, die in het teken van de voorbereiding op het feest staat. Hierin zijn onder meer verhalen te horen over het wezen van Kerstmis, zoals samenzijn. Presentator Mirjam Bouwman krijgt steeds gezelschap van presentatoren van Bid, bedank, bewonder, nu is dat Marleen Stelling.
Het thema van deze aflevering is 'kerstkind'. Te gast is socialemediaberoemdheid Zara Goedemans, ook bekend als Zaar. Afgelopen jaar bekeerde ze zich tot het christendom en beviel ze van haar eerste kindje.
Mirjam Muis komt ook langs. Jarenlang was zij predikant van de gereformeerde kerk in Ottoland. Nu werkt ze bij het Leger des Heils en is ze raadslid voor de ChristenUnie.
Wat Is Kerst? start zondag 10 december om 12.00 uur bij de EO op NPO 2
Sjoerd laat van zich horen na spraakmakende exit in Boer Zoekt Vrouw
11:31Royce de Vries heeft 'geen seconde spijt' van Make Up Your Mind: 'Telefoon staat roodgloeiend'
11:22Patrick Martens giert het uit door Eline de Ruig: 'Ik ben niet dom!'
10:00Dennis van der Geest is terug met Het Blok: 'Koppels gaan prachtig avontuur tegemoet'
09:50De TV van gisteren: kijkers zien Rico Verhoeven door het stof gaan voor 'pestgedrag' in De Klassenavond