TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begin van de lente, een uitgebreide familiebrunch, een extra vrije dag en natuurlijk paaseieren. Pasen is het belangrijkste feest van het christendom, maar lang niet iedereen viert dan de opstanding van Jezus.
Vanuit een gezellige huiskamer praat presentatrice Mirjam Bouwman in Wat is… met gasten over hun paastradities. Hoe brengen zangers Desray (Désirée Manders), voorganger Remco de Zwart, oud-Heel Holland bakt- deelnemer Erna Wien en boer Bart uit Friesland deze dagen door? En wat vieren ze eigenlijk?
Voor een aantal van hen betekent Pasen nieuw leven en het aanbreken van de lente, voor anderen staat het feest in het teken van hoop. Hoop is er altijd, ook al zie je dat misschien op dit moment niet in je eigen leven en de wereld om je heen.
De streamingtip van de week: A Good Girl's Guide to Murder seizoen 2 op Netflix
11:15Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert