TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begin van de lente, een uitgebreide familiebrunch, een extra vrije dag en natuurlijk paaseieren. Pasen is het belangrijkste feest van het christendom, maar lang niet iedereen viert dan de opstanding van Jezus.
Vanuit een gezellige huiskamer praat presentatrice Mirjam Bouwman in Wat is… met gasten over hun paastradities. Hoe brengen zangers Desray (Désirée Manders), voorganger Remco de Zwart, oud-Heel Holland bakt- deelnemer Erna Wien en boer Bart uit Friesland deze dagen door? En wat vieren ze eigenlijk?
Voor een aantal van hen betekent Pasen nieuw leven en het aanbreken van de lente, voor anderen staat het feest in het teken van hoop. Hoop is er altijd, ook al zie je dat misschien op dit moment niet in je eigen leven en de wereld om je heen.
Partnerbijdrage
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer