TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begin van de lente, een uitgebreide familiebrunch, een extra vrije dag en natuurlijk paaseieren. Pasen is het belangrijkste feest van het christendom, maar lang niet iedereen viert dan de opstanding van Jezus.
Vanuit een gezellige huiskamer praat presentatrice Mirjam Bouwman in Wat is… met gasten over hun paastradities. Hoe brengen zangers Desray (Désirée Manders), voorganger Remco de Zwart, oud-Heel Holland bakt- deelnemer Erna Wien en boer Bart uit Friesland deze dagen door? En wat vieren ze eigenlijk?
Voor een aantal van hen betekent Pasen nieuw leven en het aanbreken van de lente, voor anderen staat het feest in het teken van hoop. Hoop is er altijd, ook al zie je dat misschien op dit moment niet in je eigen leven en de wereld om je heen.
Partnerbijdrage
'Je kan alleen maar fan zijn van Churandy Martina'
13:14Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Gouden Televizier-Ring 2026: De tussenstand van de derde kwalificatieronde is bekend