TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begin van de lente, een uitgebreide familiebrunch, een extra vrije dag en natuurlijk paaseieren. Pasen is het belangrijkste feest van het christendom, maar lang niet iedereen viert dan de opstanding van Jezus.
Vanuit een gezellige huiskamer praat presentatrice Mirjam Bouwman in Wat is… met gasten over hun paastradities. Hoe brengen zangers Desray (Désirée Manders), voorganger Remco de Zwart, oud-Heel Holland bakt- deelnemer Erna Wien en boer Bart uit Friesland deze dagen door? En wat vieren ze eigenlijk?
Voor een aantal van hen betekent Pasen nieuw leven en het aanbreken van de lente, voor anderen staat het feest in het teken van hoop. Hoop is er altijd, ook al zie je dat misschien op dit moment niet in je eigen leven en de wereld om je heen.
De TV van gisteren: Kijkers trekken ‘glibberige’ Gilbert en Elsje slecht in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, The Magnificent Seven
00:49Komende week in GTST: Verstierde vieringen en de paaiende pyjama dag
20:31Voormalig GTST-ster Ferry Doedens krijgt eigen documentaire
18:15Deze oude Nederlandse serie is ineens enorm populair én terug op Videoland