TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begin van de lente, een uitgebreide familiebrunch, een extra vrije dag en natuurlijk paaseieren. Pasen is het belangrijkste feest van het christendom, maar lang niet iedereen viert dan de opstanding van Jezus.
Vanuit een gezellige huiskamer praat presentatrice Mirjam Bouwman in Wat is… met gasten over hun paastradities. Hoe brengen zangers Desray (Désirée Manders), voorganger Remco de Zwart, oud-Heel Holland bakt- deelnemer Erna Wien en boer Bart uit Friesland deze dagen door? En wat vieren ze eigenlijk?
Voor een aantal van hen betekent Pasen nieuw leven en het aanbreken van de lente, voor anderen staat het feest in het teken van hoop. Hoop is er altijd, ook al zie je dat misschien op dit moment niet in je eigen leven en de wereld om je heen.
Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord