TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begin van de lente, een uitgebreide familiebrunch, een extra vrije dag en natuurlijk paaseieren. Pasen is het belangrijkste feest van het christendom, maar lang niet iedereen viert dan de opstanding van Jezus.
Vanuit een gezellige huiskamer praat presentatrice Mirjam Bouwman in Wat is… met gasten over hun paastradities. Hoe brengen zangers Desray (Désirée Manders), voorganger Remco de Zwart, oud-Heel Holland bakt- deelnemer Erna Wien en boer Bart uit Friesland deze dagen door? En wat vieren ze eigenlijk?
Voor een aantal van hen betekent Pasen nieuw leven en het aanbreken van de lente, voor anderen staat het feest in het teken van hoop. Hoop is er altijd, ook al zie je dat misschien op dit moment niet in je eigen leven en de wereld om je heen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Dwars door de Pyreneeën schiet de lucht in
06:47Vanavond op TV: Hunted, MasterChef Australië, The Mothman Prophecies
11:09Lone van Roosendaal voedt de hoop op terugkeer Richard van Nooten in GTST
10:13Shownieuws-verslaggever geschrokken van 'dreigende' chauffeur Jan Smit: 'Wij moesten echt opzij springen'
09:41Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over