TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We Zijn Er Bijna gaat van de ruige Corsicaanse westkust naar het havenstadje Porto-Vecchio, zuidwaarts. Op het programma staat een excursie naar Bonifacio, de zuidelijkste stad van het eiland. Met een laatste blik op de krijtrotsen maken de kampeerders de oversteek van Frankrijk naar Italië: het eiland Sardinië.
Medekampeerder Jan vertelt aan Martine van Os dat hij als kind polio heeft gehad. Hij loopt wat anders dan de anderen, maar dat heeft hem nooit belemmerd in zijn reis- en ondernemerslust.
Ook Koos vertelt over zijn reisavonturen. Al zeventien jaar neemt hij zes weken vrij om als assistent-reisleider bij georganiseerde kampeerreizen technische hulp te verlenen. Zijn vrouw geeft de voorkeur aan de Veluwe.
En... De jeu-de-boulescompetitie begint.
Deze herhaling van We Zijn Er Bijna is op woensdag 10 juli 2024 om 19:05 uur te zien op NPO 1.
Realityster Jacomien Zoer weer moeder geworden: 'We zijn compleet'
16:21Zaterdag in Only Joling: Gerard ontpopt zich tot hilarische reisleider
16:04Lubach vanavond eenmalig echt live te zien op RTL4
14:22Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
13:35Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer