TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We Zijn Er Bijna gaat van de ruige Corsicaanse westkust naar het havenstadje Porto-Vecchio, zuidwaarts. Op het programma staat een excursie naar Bonifacio, de zuidelijkste stad van het eiland. Met een laatste blik op de krijtrotsen maken de kampeerders de oversteek van Frankrijk naar Italië: het eiland Sardinië.
Medekampeerder Jan vertelt aan Martine van Os dat hij als kind polio heeft gehad. Hij loopt wat anders dan de anderen, maar dat heeft hem nooit belemmerd in zijn reis- en ondernemerslust.
Ook Koos vertelt over zijn reisavonturen. Al zeventien jaar neemt hij zes weken vrij om als assistent-reisleider bij georganiseerde kampeerreizen technische hulp te verlenen. Zijn vrouw geeft de voorkeur aan de Veluwe.
En... De jeu-de-boulescompetitie begint.
Deze herhaling van We Zijn Er Bijna is op woensdag 10 juli 2024 om 19:05 uur te zien op NPO 1.
Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Casa di Beau, Invasie