TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We Zijn Er Bijna gaat van de ruige Corsicaanse westkust naar het havenstadje Porto-Vecchio, zuidwaarts. Op het programma staat een excursie naar Bonifacio, de zuidelijkste stad van het eiland. Met een laatste blik op de krijtrotsen maken de kampeerders de oversteek van Frankrijk naar Italië: het eiland Sardinië.
Medekampeerder Jan vertelt aan Martine van Os dat hij als kind polio heeft gehad. Hij loopt wat anders dan de anderen, maar dat heeft hem nooit belemmerd in zijn reis- en ondernemerslust.
Ook Koos vertelt over zijn reisavonturen. Al zeventien jaar neemt hij zes weken vrij om als assistent-reisleider bij georganiseerde kampeerreizen technische hulp te verlenen. Zijn vrouw geeft de voorkeur aan de Veluwe.
En... De jeu-de-boulescompetitie begint.
Deze herhaling van We Zijn Er Bijna is op woensdag 10 juli 2024 om 19:05 uur te zien op NPO 1.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers