TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We Zijn Er Bijna gaat van de ruige Corsicaanse westkust naar het havenstadje Porto-Vecchio, zuidwaarts. Op het programma staat een excursie naar Bonifacio, de zuidelijkste stad van het eiland. Met een laatste blik op de krijtrotsen maken de kampeerders de oversteek van Frankrijk naar Italië: het eiland Sardinië.
Medekampeerder Jan vertelt aan Martine van Os dat hij als kind polio heeft gehad. Hij loopt wat anders dan de anderen, maar dat heeft hem nooit belemmerd in zijn reis- en ondernemerslust.
Ook Koos vertelt over zijn reisavonturen. Al zeventien jaar neemt hij zes weken vrij om als assistent-reisleider bij georganiseerde kampeerreizen technische hulp te verlenen. Zijn vrouw geeft de voorkeur aan de Veluwe.
En... De jeu-de-boulescompetitie begint.
Deze herhaling van We Zijn Er Bijna is op woensdag 10 juli 2024 om 19:05 uur te zien op NPO 1.
'MolTalk keert terug naar vertrouwde plek na mislukte proef'
13:18Oh Oh Den Haag is terug, de eerste beelden zijn er
12:51Liefhebbers van Heel Holland Bakt klaar? Dit zijn de eerste beelden
12:39Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026