TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We Zijn Er Bijna gaat van de ruige Corsicaanse westkust naar het havenstadje Porto-Vecchio, zuidwaarts. Op het programma staat een excursie naar Bonifacio, de zuidelijkste stad van het eiland. Met een laatste blik op de krijtrotsen maken de kampeerders de oversteek van Frankrijk naar Italië: het eiland Sardinië.
Medekampeerder Jan vertelt aan Martine van Os dat hij als kind polio heeft gehad. Hij loopt wat anders dan de anderen, maar dat heeft hem nooit belemmerd in zijn reis- en ondernemerslust.
Ook Koos vertelt over zijn reisavonturen. Al zeventien jaar neemt hij zes weken vrij om als assistent-reisleider bij georganiseerde kampeerreizen technische hulp te verlenen. Zijn vrouw geeft de voorkeur aan de Veluwe.
En... De jeu-de-boulescompetitie begint.
Deze herhaling van We Zijn Er Bijna is op woensdag 10 juli 2024 om 19:05 uur te zien op NPO 1.
Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis