TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de slotaflevering van We Zijn Er Bijna! rijden de kampeerders nog flink wat kilometers. De reis gaat vanuit de Sierra Nevada dwars door het binnenland met een tussenstop in de plaats Cuenca.
De invloed van de Moren is in deze stad goed terug te zien. Ze bouwden al in de achtste eeuw de burcht in de stad. Ook de beroemde ‘hangende huizen’, die gebouwd zijn op een rotspunt boven een ravijn, zijn een bezichtiging waard.
De camping waar de reis eindigt, ligt bij Tarragona aan de Middellandse Zee. Dat redt de auto van Jan en Willy niet. Al eerder op de reis had de wagen kuren en nu houdt hij er helemaal mee op. In afwachting van reparatie blijft het echtpaar geëmotioneerd achter. Op de eindbestemming worden reisleiders Ger en Evelyne goed in het zonnetje gezet.
Vanaf deze datum is Watch Your Back met Soy Kroon te zien op NPO Start
10:51Slecht nieuws stapelt zich op voor Alex uit Over Mijn Lijk
10:02VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort