TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4-kijkers kunnen in deze tijd niet om Beau van Erven Dorens heen. Zo start vanavond de nieuwe reeks van Weet ik veel. In het elfde seizoen van deze kennisquiz ontvangt hij wekelijks drie BN’ers én studenten die vragen over allerlei onderwerpen beantwoorden. Heleen van Royen, Geraldine Kemper, Froukje de Both, Mattie Valk, Bram Krikke, Walid Benmbarek en Victoria Koblenko zijn enkele van de bekende slimmeriken die hun kennis laten testen.
Maar er is meer Beau op televisie. In zijn nieuwe programma Lago di Beau, sinds afgelopen week te zien, ontvangt hij aan het Italiaanse Comomeer wekelijks twee gasten met wie hij persoonlijke gesprekken heeft. En natuurlijk is er dan nog zijn eigen talkshow, waarin hij elke doordeweekse avond de actualiteiten bespreekt. Genoeg Beau dus de komende tijd.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'