TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4-kijkers kunnen in deze tijd niet om Beau van Erven Dorens heen. Zo start vanavond de nieuwe reeks van Weet ik veel. In het elfde seizoen van deze kennisquiz ontvangt hij wekelijks drie BN’ers én studenten die vragen over allerlei onderwerpen beantwoorden. Heleen van Royen, Geraldine Kemper, Froukje de Both, Mattie Valk, Bram Krikke, Walid Benmbarek en Victoria Koblenko zijn enkele van de bekende slimmeriken die hun kennis laten testen.
Maar er is meer Beau op televisie. In zijn nieuwe programma Lago di Beau, sinds afgelopen week te zien, ontvangt hij aan het Italiaanse Comomeer wekelijks twee gasten met wie hij persoonlijke gesprekken heeft. En natuurlijk is er dan nog zijn eigen talkshow, waarin hij elke doordeweekse avond de actualiteiten bespreekt. Genoeg Beau dus de komende tijd.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.